Views: 0 Author: David Si Publish Time: 2026-03-12 ຕົ້ນກຳເນີດ: WFS Cashmere
ຢູ່ WFS Cashmere, ຂ້ອຍກະກຽມການແບ່ງຄ່າໃຊ້ຈ່າຍປະຈໍາວັນສໍາລັບຍີ່ຫໍ້ຕັ້ງແຕ່ການເລີ່ມຕົ້ນເຖິງຜູ້ຄ້າປີກທີ່ສ້າງຕັ້ງຂຶ້ນ. ການເຂົ້າໃຈສິ່ງທີ່ເຮັດໃຫ້ຄ່າໃຊ້ຈ່າຍຂອງເສື້ອກັນຫນາວ cashmere ຊ່ວຍໃຫ້ທ່ານງົບປະມານຢ່າງຖືກຕ້ອງແລະກໍານົດບ່ອນທີ່ຈະລົງທຶນທຽບກັບບ່ອນທີ່ຈະຊ່ວຍປະຢັດ. ຄູ່ມືນີ້ອະທິບາຍທຸກໆອົງປະກອບຄ່າໃຊ້ຈ່າຍໃນລາຍລະອຽດທີ່ໂປ່ງໃສ.
ຄ່າໃຊ້ຈ່າຍໃນການຜະລິດເສື້ອຢືດ Cashmere ຕັ້ງແຕ່ $35–45 ສໍາລັບຮູບແບບພື້ນຖານການຄ້າ (ເສັ້ນໄຍ 16.5 micron, ການກໍ່ສ້າງງ່າຍດາຍ, MOQ ສູງ) ເຖິງ $85–$150 ສໍາລັບການອອກແບບທີ່ຊັບຊ້ອນລະດັບຫລູຫລາ (ເສັ້ນໄຍ 14.5 micron, ຮູບແບບສາຍ, MOQ ຕ່ໍາ). ຄ່າໃຊ້ຈ່າຍຕົ້ນຕໍແມ່ນ: ຊັ້ນເສັ້ນດ້າຍ (40-50% ຂອງຈໍານວນທັງຫມົດ), ວັດ / ຊັບຊ້ອນ (15-25%), trims ແລະສໍາເລັດຮູບ (10-15%), ແຮງງານ (15-20%), ແລະ overhead / margin (10-15%).
ອົງປະກອບຄ່າໃຊ້ຈ່າຍ |
Sweater ພື້ນຖານ |
ລະດັບກາງ |
ຫຼູຫຼາ |
|---|---|---|---|
ເສັ້ນດ້າຍ |
$15–$20 |
$25–$35 |
$45–$70 |
ແຮງງານຖັກ |
$4–$6 |
$6–$10 |
$10–$18 |
ການເຊື່ອມຕໍ່ / ການປະກອບ |
$3–$5 |
$5–$8 |
$8–$12 |
ຈົບ |
$3–$5 |
$5–$8 |
$8–$12 |
Trims |
$2–$4 |
$4–$8 |
$8–$15 |
QC/ການຫຸ້ມຫໍ່ |
$2–$3 |
$3–$5 |
$5–$8 |
ເໜືອຫົວ/ຂອບ |
$6–$10 |
$10–$16 |
$16–$25 |
FOB ທັງໝົດ |
$35–$53 |
$58–$90 |
$100–$160 |
ເສັ້ນດ້າຍກວມເອົາ 40-50% ຂອງຕົ້ນທຶນການຜະລິດທັງໝົດ. ຄຸນນະພາບເສັ້ນໄຍກໍານົດລາຄາ.
ເກຣດ |
ໄມໂຄຣນ |
ລາຄາ/ກິໂລ |
ຜົນຜະລິດ Sweater ປົກກະຕິ |
ລາຄາເສັ້ນດ້າຍຕໍ່ເສື້ອກັນໜາວ |
|---|---|---|---|---|
ການຄ້າ |
16.5–18.5 |
$70–$100 |
250-350g |
$18–$35 |
ມາດຕະຖານ |
15.5–16.5 |
$100–$140 |
250-350g |
$25–$49 |
ພຣີມຽມ |
14.5–15.5 |
$150–$200 |
250-350g |
$38–$70 |
ຫຼູຫຼາ |
<14.5 |
$220–$320 |
250-350g |
$55–$112 |
ປັດໄຈຜົນຜະລິດ:
ເສື້ອກັນໜາວ 12GG ນ້ຳໜັກເບົາ: ~200-250g
ເສື້ອກັນໜາວມາດຕະຖານ 7GG: ~300–350g
ເສື້ອຢືດ 3GG Chunky: ~400-500g
ການຖັກບໍ່ມີປະສິດທິພາບ 100%:
ປັດໄຈຂີ້ເຫຍື້ອມາດຕະຖານ: 8-12%
ຮູບແບບທີ່ຊັບຊ້ອນ: 12–18% (ຕົວຢ່າງເພີ່ມເຕີມ, ການແກ້ໄຂ)
Intarsia/colorwork: 15–25% (ການປ່ຽນແປງສີສ້າງສິ່ງເສດເຫຼືອ)
ຜົນກະທົບຂອງຄ່າໃຊ້ຈ່າຍ: ເສື້ອກັນຫນາວ 300g ຕ້ອງການການປ້ອນເສັ້ນດ້າຍ ~ 330g ໃນຂີ້ເຫຍື້ອ 10%.
ປະເພດສີຍ້ອມ |
ຕົວຕື່ມຄ່າໃຊ້ຈ່າຍ |
ທີ່ດີທີ່ສຸດສໍາລັບ |
|---|---|---|
ສີຫຼັກຊັບ |
ລາຄາພື້ນຖານ |
ຮົ່ມມາດຕະຖານ (ສີດໍາ, ທະເລ, ສີເທົາ) |
ມາດຕະຖານ custom |
+10–15% |
ສີຕາມລະດູການ, ປະລິມານທີ່ສົມເຫດສົມຜົນ |
ສີຍ້ອມພິເສດ |
+20–40% |
ສີດ້ວຍມື, ຍ້ອມພື້ນທີ່, ຜົນກະທົບ ombre |
ພືດ / ທໍາມະຊາດ |
+30–50% |
ຜະລິດຕະພັນທີ່ຕັ້ງຢູ່ໃນສະພາບແວດລ້ອມ |
ທີ່ WFS Cashmere: ພວກເຮົາຮັກສາ 50+ ສີຫຼັກຊັບແລະສະເຫນີການຍ້ອມສີທີ່ກໍາຫນົດເອງໂດຍມີຕໍາ່ສຸດທີ່ 100kg ຕໍ່ສີ.
ເຄື່ອງວັດແທກທີ່ສູງຂຶ້ນຕ້ອງການເວລາແລະທັກສະເພີ່ມເຕີມ.
ເຄື່ອງວັດແທກ |
ເວລາແຮງງານທີ່ກ່ຽວຂ້ອງ |
ຄ່າແຮງງານປົກກະຕິ |
|---|---|---|
3GG–5GG |
1.0× (ເສັ້ນພື້ນຖານ) |
$4–$6 |
7GG–9GG |
1.3× |
$5–$8 |
12GG |
1.6× |
$6–$10 |
14GG–18GG |
2.0–2.5× |
$8–$15 |
ເປັນຫຍັງເຄື່ອງວັດແທກທີ່ສູງຂຶ້ນມີຄ່າໃຊ້ຈ່າຍຫຼາຍ:
ຫຍິບເພີ່ມເຕີມຕໍ່ເສື້ອຜ້າ
ການບໍາລຸງຮັກສາເຄື່ອງຈັກທີ່ສູງຂຶ້ນ
ຄວາມຕ້ອງການທັກສະຫຼາຍກວ່າເກົ່າ
ການກວດສອບຄຸນນະພາບເລື້ອຍໆ
ປະເພດຮູບແບບ |
ຕົວຄູນແຮງງານ |
ຕົວຢ່າງ |
|---|---|---|
ເສື້ອຍືດທຳມະດາ |
1.0× |
pullover ພື້ນຖານ |
ກະດູກຂ້າງ |
1.1× |
Cuffs, hem, neckline |
ຮູບແບບສາຍ |
1.3–1.5× |
ເສື້ອກັນໜາວແບບອາຣັນ |
ສີ Intarsia |
1.4–1.8× |
sweaters ໂລໂກ້, motifs |
ຄົນອັບເດດ: ຢ່າງເຕັມສ່ວນ |
1.2–1.4× |
ແຜ່ນຮູບຊົງ, ບໍ່ມີ seams ຂ້າງ |
ລິ້ງຄ໌-links |
1.5–2.0× |
ການກໍ່ສ້າງຕຽງຄູ່ |
ຕົວຢ່າງຄ່າໃຊ້ຈ່າຍ: ເສື້ອຢືດສາຍ 7GG ມີຄ່າໃຊ້ຈ່າຍໃນການຖັກປະມານ 40% ຫຼາຍກ່ວາເສື້ອຍືດແບບທໍາມະດາໃນເຄື່ອງວັດແທກດຽວກັນ.
ຮູບແບບທີ່ຊັບຊ້ອນຕ້ອງການຮອບຕົວຢ່າງເພີ່ມເຕີມ:
ຄວາມຊັບຊ້ອນຂອງຮູບແບບ |
ຮອບຕົວຢ່າງ |
ຄ່າໃຊ້ຈ່າຍໃນການພັດທະນາ |
|---|---|---|
ພື້ນຖານ |
1–2 |
$200–$400 |
ປານກາງ |
2–3 |
$400–$800 |
ຊັບຊ້ອນ |
3–5 |
$800–$1,500 |
ອົງປະກອບຕົ້ນທຶນການພັດທະນາ:
ເສັ້ນດ້າຍສໍາລັບການເກັບຕົວຢ່າງ
ການຕັ້ງຄ່າເຄື່ອງຈັກແລະການດໍາເນີນໂຄງການ
ແຮງງານສໍາລັບການຖັກແລະສໍາເລັດຮູບ
ການແກ້ໄຂແລະການປັບປຸງຮູບແບບ
ປະເພດປຸ່ມ |
ຊ່ວງລາຄາ |
ທີ່ດີທີ່ສຸດສໍາລັບ |
|---|---|---|
ພາດສະຕິກ/ຢາງ |
$0.05–$0.20 |
cardigans ພື້ນຖານ |
ແມ່ຂອງໄຂ່ມຸກ |
$0.30–$0.80 |
ຕໍາແໜ່ງພິເສດ |
ຮອນ |
$0.50–$1.50 |
ຟຸ່ມເຟືອຍ, ຄວາມງາມທໍາມະຊາດ |
ໂຄໂຣໂຊ |
$0.40–$1.00 |
ການຈັດຕໍາແຫນ່ງແບບຍືນຍົງ |
ໂລຫະ (ຍີ່ຫໍ້) |
$0.50–$2.00 |
ການເສີມສ້າງໂລໂກ້ |
molded Custom |
$1.00–$3.00 |
ຍີ່ຫໍ້ເປັນເອກະລັກ |
ຜົນກະທົບຕໍ່ຄ່າໃຊ້ຈ່າຍ: cardigan ມີ 6 ປຸ່ມ horn ຈະເພີ່ມ $3–$9 ໃນ trim ທຽບກັບ $0.30–$1.20 ສໍາລັບພາດສະຕິກ.
ລາຍການ |
ຊ່ວງຄ່າໃຊ້ຈ່າຍ |
ບັນທຶກ |
|---|---|---|
ແສ່ວປ້າຍຫຼັກ |
$0.10–$0.30 |
ຍີ່ຫໍ້ມາດຕະຖານ |
ພິມປ້າຍການດູແລ |
$0.05–$0.15 |
ຕ້ອງການສໍາລັບການປະຕິບັດຕາມ |
ປ້າຍຂະໜາດ |
$0.02–$0.05 |
ຕໍ່ປ້າຍ |
ວາງແທັກ |
$0.10–$0.50 |
ຂຶ້ນກັບການອອກແບບ |
ແທັກຄວາມປອດໄພ |
$0.05–$0.15 |
ຖ້າຕ້ອງການ |
ທີ່ WFS Cashmere: ພວກເຮົາແຫຼ່ງການຕັດຜ່ານຜູ້ສະຫນອງທີ່ໄດ້ຮັບການຢັ້ງຢືນແລະສາມາດຈັດການການພັດທະນາແບບກໍາຫນົດເອງສໍາລັບປຸ່ມແລະປ້າຍຊື່ຍີ່ຫໍ້.
ລະດັບການຫຸ້ມຫໍ່ |
ຄ່າໃຊ້ຈ່າຍຕໍ່ຫນ່ວຍ |
ເນື້ອໃນ |
|---|---|---|
ພື້ນຖານ |
$0.50–$1.00 |
Polybag, ໃສ່ງ່າຍ |
ມາດຕະຖານ |
$1.00–$2.00 |
polybag ຍີ່ຫໍ້, ແພຈຸລັງ, ບັດການດູແລ |
ພຣີມຽມ |
$2.00–$4.00 |
ກ່ອງ, ແພຈຸລັງ, ໂບ, ຄໍ້າປະກັນເຕັມ |
ຫຼູຫຼາ |
$4.00–$10.00 |
ກ່ອງແຂງ, ຖົງຂີ້ຝຸ່ນ, ວັດສະດຸທີ່ນິຍົມ |
ປະລິມານການຜະລິດຫຼຸດລົງຍ້ອນ:
ການຕັ້ງຄ່າການຕັດຈໍາໜ່າຍ: ການຂຽນໂປລແກລມຮູບແບບ, ການຕິດຕັ້ງເຄື່ອງຈັກແຜ່ຂະຫຍາຍໃນທົ່ວຫນ່ວຍງານຫຼາຍຂຶ້ນ
ປະສິດທິພາບແຮງງານ: ເສັ້ນໂຄ້ງການຮຽນຮູ້, ການປ່ຽນແປງທີ່ຫຼຸດລົງ
ການເພີ່ມປະສິດທິພາບວັດສະດຸ: ຜົນຜະລິດເສັ້ນດ້າຍທີ່ດີກວ່າ, ຂີ້ເຫຍື້ອຫນ້ອຍ
ການຈັດສັນສ່ວນເກີນ: ຄ່າໃຊ້ຈ່າຍຄົງທີ່ແຜ່ລາມໄປບາງໆ
ຂະໜາດສັ່ງ |
ລາຄາ Premium/ສ່ວນຫຼຸດ |
ບັນທຶກ |
|---|---|---|
50-100 ຕ່ອນ |
+40–60% |
ຄ່າບໍລິການຊຸດນ້ອຍ |
100-200 ຕ່ອນ |
+20–30% |
ປະສິດທິພາບຈໍາກັດ |
200-500 ຕ່ອນ |
ລາຄາພື້ນຖານ |
ການຜະລິດມາດຕະຖານ |
500-1,000 ຕ່ອນ |
-10–15% |
ປະສິດທິພາບປະລິມານ |
1,000+ ຊິ້ນ |
-15–25% |
ປະສິດທິພາບສູງສຸດ |
ການແຜ່ກະຈາຍທີ່ດີທີ່ສຸດ:
ສູງສຸດ 3-4 ສີ ຕໍ່ແບບ
ອັດຕາສ່ວນ: XS(10%), S(25%), M(30%), L(25%), XL(10%)
ການແຈກຢາຍທີ່ດີທີ່ສຸດແມ່ນເພີ່ມຄ່າໃຊ້ຈ່າຍ:
ຫຼາຍສີ: ແຕ່ລະສີຮຽກຮ້ອງໃຫ້ມີການຍ້ອມສີເສັ້ນດ້າຍແຍກຕ່າງຫາກ, ການຕິດຕັ້ງ
ຂະຫນາດທີ່ບໍ່ສະເຫມີກັນ: ສິນຄ້າຄົງຄັງເກີນຂອງຂະຫນາດທີ່ບໍ່ເປັນທີ່ນິຍົມ
ການຈັດສົ່ງທີ່ແບ່ງອອກ: ວັນທີຈັດສົ່ງຫຼາຍຄັ້ງລົບກວນປະສິດທິພາບ
ທີ່ WFS Cashmere: MOQ ມາດຕະຖານຂອງພວກເຮົາແມ່ນ 200 ຊິ້ນຕໍ່ແບບ / ສີ, ແຕ່ພວກເຮົາຮອງຮັບຕໍາ່ສຸດທີ່ 100 ຊິ້ນສໍາລັບຄໍາຫມັ້ນສັນຍາໂຄງການ.
ປະເພດສໍາເລັດຮູບ |
ຕົວຕື່ມຄ່າໃຊ້ຈ່າຍ |
ຜົນໄດ້ຮັບ |
|---|---|---|
ລ້າງມາດຕະຖານ |
ຖານ |
ມືສະອາດ, ອ່ອນນຸ້ມ |
ການປິ່ນປົວອ່ອນໆ |
+5–10% |
ປັບປຸງຄວາມອ່ອນໂຍນ |
ການປິ່ນປົວຕ້ານການ pilling |
+10–15% |
ປັບປຸງຄວາມທົນທານ |
ຈົບວິຊາສະເພາະ |
+15–30% |
ຖູ, ຍ້ອມເສື້ອຜ້າ, ແລະອື່ນໆ. |
ລະດັບການກວດກາ |
ມາດຕະຖານ AQL |
ຜົນກະທົບຕໍ່ຄ່າໃຊ້ຈ່າຍ |
|---|---|---|
ມາດຕະຖານ |
AQL 2.5 |
ລາຄາພື້ນຖານ |
ພຣີມຽມ |
AQL 1.5 |
+5–8% |
ຫຼູຫຼາ |
AQL 1.0 + 100% ກົດ |
+10–15% |
ຄໍາອະທິບາຍ AQL: ລະດັບຄຸນນະພາບທີ່ຍອມຮັບໄດ້. AQL 2.5 ອະນຸຍາດໃຫ້ມີເຖິງ 2.5% ຂໍ້ບົກພ່ອງ; AQL 1.0 ອະນຸຍາດໃຫ້ 1%.
ຂໍ້ມູນຈໍາເພາະ:
ແຄດເມຍ 16.5 ໄມຄຣອນ, 2/26NM
ເສື້ອຢືດແບບທຳມະດາ 7GG
ສີຫຸ້ນ (ນ້ຳຕານ)
ການຕັດພລາສຕິກມາດຕະຖານ
ສັ່ງ 500 ອັນ
ລາຍລະອຽດຄ່າໃຊ້ຈ່າຍ:
ເສັ້ນດ້າຍ (300g @ $110/kg): $33.00
ຖັກ: $5.50
ການເຊື່ອມໂຍງ/ການປະກອບ: $4.50
ຈົບ: $4.00
Trims: $2.00
QC/ການຫຸ້ມຫໍ່: $2.50
ສ່ວນເກີນ/ຂອບໃບ: $8.50
FOB ທັງຫມົດ: ~ $60
ຂໍ້ມູນຈໍາເພາະ:
ໝວກແຄສເມຍ 15.5 ໄມຄຣອນ, 2/28NM
ຮູບແບບສາຍ 9GG
ສີແບບກຳນົດເອງ
ປຸ່ມ Horn (6 ຊິ້ນ)
ປ້າຍຊື່
ສັ່ງ 300 ອັນ
ລາຍລະອຽດຄ່າໃຊ້ຈ່າຍ:
ເສັ້ນດ້າຍ (350g @ $160/kg): $56.00
ການຖັກ (ຄ່ານິຍົມສາຍ): $10.00
ການເຊື່ອມໂຍງ/ການປະກອບ: $6.50
ຈົບແລ້ວ: $6.00
Trims (ປຸ່ມ horn + ປ້າຍ): $8.00
QC/ການຫຸ້ມຫໍ່: $4.00
ສ່ວນເກີນ/ຂອບໃບ: $14.50
FOB ທັງຫມົດ: ~ $105
ຂໍ້ມູນຈໍາເພາະ:
ໝວກແຄສເມຍ 14.5 ໄມຄຣອນ, 2/36NM
ຮູບແບບ 14GG intarsia
ສີມືຍ້ອມເອງ
ປຸ່ມແມ່ຂອງໄຂ່ມຸກ
ການກໍ່ສ້າງຄົນອັບເດດ: ຢ່າງເຕັມສ່ວນ
ການຫຸ້ມຫໍ່ພຣີມຽມ
ສັ່ງ 150 ອັນ
ລາຍລະອຽດຄ່າໃຊ້ຈ່າຍ:
ເສັ້ນດ້າຍ (280g @ $260/kg): $72.80
ການຖັກ (intarsia premium): $18.00
ການເຊື່ອມໂຍງ (ແບບເຕັມຮູບແບບ): $12.00
ຈົບຊັ້ນ (ພິເສດ): $10.00
Trims (MOP + ການຫຸ້ມຫໍ່ຫລູຫລາ): $15.00
QC/ການກວດກາລະດັບພຣີມຽມ: $6.00
ສ່ວນເກີນ/ຂອບໃບ: $26.20
FOB ທັງຫມົດ: ~ $160
ໂໝດ |
ຄ່າໃຊ້ຈ່າຍຕໍ່ກິໂລ |
ເວລາຜ່ານແດນ |
|---|---|---|
ການຂົນສົ່ງທາງທະເລ (FCL) |
$0.50–$1.50 |
20-35 ມື້ |
ການຂົນສົ່ງທາງທະເລ (LCL) |
$1.50–$3.00 |
25-40 ມື້ |
ການຂົນສົ່ງທາງອາກາດ |
$5.00–$8.00 |
5-10 ມື້ |
ຜູ້ຈັດສົ່ງ (DHL/FedEx) |
$8.00–$15.00 |
3-5 ມື້ |
ຕົວຢ່າງ: ເສື້ອກັນໜາວ 500 ໂຕ (ທັງໝົດ 300 ກິໂລ) ໂດຍການຂົນສົ່ງທາງທະເລຈະເພີ່ມ ~ $1.50 ຕໍ່ໜ່ວຍ.
ຕະຫຼາດ |
ອັດຕາພາສີປົກກະຕິ |
ບັນທຶກ |
|---|---|---|
ສະຫະລັດ |
0–16% (HS 6110.11) |
ແຕກຕ່າງກັນໄປຕາມເນື້ອໃນຂອງເສັ້ນໄຍ |
ສະຫະພາບເອີຣົບ |
12% + VAT |
ອັດຕາຄ່ານິຍົມກັບ FTA |
ອັງກິດ |
12% |
ອັດຕາຫລັງ Brexit |
ຍີ່ປຸ່ນ |
8–10% |
ອັດຕາບຸລິມະສິດ EPA |
ເສັ້ນດ້າຍແມ່ນລາຄາປົກກະຕິເປັນ USD ຫຼື CNY. ການເຫນັງຕີງຂອງອັດຕາແລກປ່ຽນ 5-10% ສາມາດສົ່ງຜົນກະທົບຕໍ່ຄ່າໃຊ້ຈ່າຍຢ່າງຫຼວງຫຼາຍຕໍ່ຄໍາສັ່ງຂະຫນາດໃຫຍ່.
ຕົວເລືອກປ້ອງກັນ:
ສັນຍາສົ່ງຕໍ່ກັບທະນາຄານ
ຂໍ້ຕົກລົງລາຄາກັບຜູ້ສະຫນອງ
ໄລຍະເວລາການສັ່ງຊື້ໂດຍອີງໃສ່ແນວໂນ້ມອັດຕາ
ລວມສີ: ສີໜ້ອຍລົງ = ການຍ້ອມສີ ແລະ ຄ່າຕິດຕັ້ງຕໍ່າກວ່າ
ປັບມາດຕະຖານມາດຕະຖານ: ສຸມໃສ່ 7GG–9GG ເພື່ອປະສິດທິພາບທີ່ດີທີ່ສຸດ
ປະລິມານແຜນການ: ສັນຍາປະຈໍາປີຫຼຸດລົງຄ່າໃຊ້ຈ່າຍຕໍ່ຫົວໜ່ວຍ
ປັບຂະໜາດໃຫ້ເໝາະສົມ: ເສັ້ນໂຄ້ງຂະໜາດທີ່ຖືກຕ້ອງຫຼຸດຜ່ອນການຜະລິດເກີນ
ເຮັດໃຫ້ການຕັດງ່າຍ: ປຸ່ມພາດສະຕິກທີ່ມີຄຸນນະພາບທຽບກັບ horn ພື້ນຖານ
ເກຣດເສັ້ນດ້າຍ: ການຍົກລະດັບຄຸນນະພາບເສັ້ນໄຍມີຜົນກະທົບທີ່ໃຫຍ່ທີ່ສຸດຕໍ່ມູນຄ່າທີ່ຮັບຮູ້ໄດ້
ການກໍ່ສ້າງ: ຮູບແບບເຕັມຮູບແບບຫຼືສະລັບສັບຊ້ອນເຮັດໃຫ້ຜະລິດຕະພັນແຕກຕ່າງກັນ
ການສໍາເລັດຮູບ: ການລ້າງແລະການປິ່ນປົວທີ່ເຫມາະສົມປັບປຸງຄວາມພໍໃຈຂອງລູກຄ້າ
ຄ່າໃຊ້ຈ່າຍໃນການຜະລິດເສື້ອກັນໜາວ Cashmere ແມ່ນອີງຕາມຊັ້ນເສັ້ນດ້າຍຢ່າງກວ້າງຂວາງ, ຄວາມສັບສົນໃນການກໍ່ສ້າງ, ແລະຕົວກໍານົດການສັ່ງ. ຄວາມເຂົ້າໃຈກ່ຽວກັບຜູ້ຂັບຂີ່ເຫຼົ່ານີ້ຊ່ວຍໃຫ້ທ່ານສ້າງການແລກປ່ຽນຂໍ້ມູນລະຫວ່າງຄ່າໃຊ້ຈ່າຍແລະຄຸນນະພາບ. ທາງເລືອກທີ່ລາຄາຖືກທີ່ສຸດບໍ່ຄ່ອຍຈະໃຫ້ມູນຄ່າທີ່ດີທີ່ສຸດ - ລົງທຶນໃນຄຸນນະພາບເສັ້ນດ້າຍແລະຄວາມສົມບູນຂອງການກໍ່ສ້າງສໍາລັບຜະລິດຕະພັນທີ່ສ້າງຊື່ສຽງຂອງຍີ່ຫໍ້.
ທີ່ WFS Cashmere, ພວກເຮົາສະຫນອງການແບ່ງຄ່າໃຊ້ຈ່າຍທີ່ໂປ່ງໃສສໍາລັບທຸກໆວົງຢືມ. ບໍ່ມີຄ່າທໍານຽມທີ່ເຊື່ອງໄວ້, ບໍ່ມີ add-ons ແປກໃຈ. ພວກເຮົາຈະເຮັດວຽກຮ່ວມກັບທ່ານເພື່ອເພີ່ມປະສິດທິພາບສະເພາະສໍາລັບຈຸດລາຄາເປົ້າຫມາຍຂອງທ່ານໃນຂະນະທີ່ຮັກສາມາດຕະຖານຄຸນນະພາບ.
ຮ້ອງຂໍໃຫ້ວົງຢືມລາຍລະອຽດ: ຢ້ຽມຢາມ https://www.wfscashmere.com/ ເພື່ອສົ່ງຊຸດເທັກໂນໂລຢີ ຫຼືແນວຄວາມຄິດການອອກແບບຂອງທ່ານ. ພວກເຮົາຈະສະຫນອງການແບ່ງຄ່າໃຊ້ຈ່າຍທີ່ສົມບູນແບບທີ່ມີທາງເລືອກໃນລະດັບຄຸນນະພາບແລະປະລິມານທີ່ແຕກຕ່າງກັນ.
ບັນຊີລາຍຊື່ຂອງຜູ້ຊື້ Knitwear: ສິ່ງທີ່ຕ້ອງຖາມທຸກຜູ້ສະຫນອງ Cashmere ຢູ່ Pitti Filati
ແທ້ຈິງແລ້ວ Cashmere ລະດັບ A ຫມາຍຄວາມວ່າແນວໃດ - ແລະເປັນຫຍັງຄວາມແຕກຕ່າງຈຶ່ງເຫັນໄດ້ຫຼັງຈາກສາມລະດູການ
100% Cashmere vs Cashmere Blends: ຄວາມເຂົ້າໃຈກ່ຽວກັບຄຸນນະພາບແລະມູນຄ່າ
ວິທີການແຫຼ່ງເສື້ອກັນຫນາວ Cashmere ຂາຍສົ່ງຈາກປະເທດຈີນ: ຄູ່ມື B2B ທີ່ສົມບູນແບບ
ຄູ່ມືນິຍາມຂອງຜ້າໄຫມ Cashmere Blend Knitwear ສໍາລັບຍີ່ຫໍ້ Luxury
ເຄື່ອງຖັກ Cashmere ນ້ຳໜັກເບົາ: ຄູ່ມືການສະໜອງ OEM ທີ່ສົມບູນສຳລັບ SS2027
ຄູ່ມືຄົບຖ້ວນສົມບູນຂອງເສື້ອກັນຫນາວ Merino Wool Knit: ວັດສະດຸ, ການຜະລິດ, ແລະຊອກຫາຜູ້ສະຫນອງທີ່ຖືກຕ້ອງ
ການເລືອກລະຫວ່າງ Cashmere ແລະ Pashmina ສິ່ງທີ່ທ່ານຈໍາເປັນຕ້ອງຮູ້
ຄວາມແຕກຕ່າງທີ່ ສຳ ຄັນຂອງມົງໂກນ Cashmere vs Regular Cashmere ອະທິບາຍ
ວິທີການເລືອກຜູ້ຜະລິດ Knitwear OEM / ODM ທີ່ຖືກຕ້ອງສໍາລັບຍີ່ຫໍ້ຂອງທ່ານ
ຫນຶ່ງ Cardigan, ສາມເບິ່ງ: Mastering ການຫັນປ່ຽນຈາກ Casual ກັບຢ່າງເປັນທາງການ
ຫຼັກ 365 ວັນ: ວິທີການໃສ່ເສື້ອ Cardigans ສໍາລັບພາກຮຽນ spring, Summer, ດູໃບໄມ້ລົ່ນ & ລະດູຫນາວ
ວິທີການເລືອກຜູ້ຜະລິດຜ້າຖັກ Cashmere: 9 ເງື່ອນໄຂຍີ່ຫໍ້ຄົນອັບເດດ: ຄວນໃຊ້
Cashmere Knitwear OEM vs ODM: ຮູບແບບໃດທີ່ເຫມາະສົມກັບໂຄງການຕາມລະດູການຂອງຍີ່ຫໍ້ຂອງທ່ານ?
ແຫຼ່ງທີ່ມາຂອງເສັ້ນດ້າຍ Cashmere ສໍາລັບຍີ່ຫໍ້: ເກຣດ, ໄມໂຄຣນ, ແລະລາຍການກວດສອບການຕິດຕາມ